Siedziba Rekrutacja Opłaty Koncepcja pracy przedszkola Ramowy rozkład dnia Zajęcia Stałe uroczystości przedszkolne Programy Podstawa Programowa Wychowania Przedszkolnego RODO

PRZEDSZKOLNY ZESTAW PROGRAMÓW OBOWIĄZUJĄCYCH

W ROKU SZKOLNYM 2023/2024

Dbając o wszechstronny rozwój osobowości dziecka korzystamy w roku szkolnym 2023/2024

z następujących  programów

Numer w przedszkolnym zestawie progr. nauczania

Przedmiot

Nazwa programu

/autor/data dopuszczenia

P-4/1

Wych.przedszkolne

"Planeta dzieci - prawda, dobro, piękno w świecie wartości"  - aut.  Jolanta Wasilewska - wyd. WSiP - dop. 28.08.2023 r.

P-4/2

Wych.przedszkolne

Program „Dzisiaj jestem przedszkolakiem, a w przyszłości będę…” - aut. Aneta Doroz i Edyta Sendela dop.28.08.2023 r.

P-4/3

Wych.przedszkolne

Program ,,Dziecięcy aerobik”  - aut. Edyta Sendela i Urszula Rasek  dop. 28.08.2023 r

P-4/4

Wych. przedszkolne - język angielski

"Multisensoryczna nauka języka angielskiego w przedszkolu". Program nauczania języka angielskiego dla dzieci w wieku 3 -6 lat - aut. Ewa Wodzicka - Dondziłło - Wyd. JUKA -dop. 28.08.2023 r.