Artykuły Rady dla rodziców Strony dla rodziców Zabawy paluszkowe Zabawy z dziećmi O prawach dziecka Warte przeczytania O nauce czytania i przygotowaniu do pisania Dojrzałość przedszkolna, czyli gotowość do rozpoczęcia nauki w szkole w zakresie umiejętności społecznych O adaptacji dziecka do warunków przedszkola (szkoły) O sposobach zmniejszania stresu adaptacyjnego u dzieci Nie daj się GRYPIE Raport z ewaluacji Problem z głowy

Raport z ewaluacji

Informujemy, że w lutym 2013r. zakończyła się ewaluacja zewnętrzna naszej placówki z wynikami można się zapoznać poniżej.

Raport zawiera wyniki badań ankietowych i rozmów, jakie wizytatorzy przeprowadzili z nauczycielami, dziećmi, rodzicami i przedstawicielami instytucji współpracujących z przedszkolem, a także zapisy z ich własnych obserwacji podczas zajęć. Dla każdego z wymagań opisanych w rozporządzeniu Ministra Edukacji Narodowej wizytatorzy sporządzili osobny komentarz. Placówka może spełniać te wymagania na pięciu poziomach:

• Poziom E - oznaczający niski stopień wypełniania wymagania przez placówkę.
  • Poziom D - oznaczający podstawowy stopień wypełniania wymagania przez placówkę.
  • Poziom C - oznaczający średni stopień wypełniania wymagania przez placówkę.
  • Poziom B - oznaczający wysoki stopień wypełniania wymagania przez placówkę.
  • Poziom A - oznaczający bardzo wysoki stopień wypełniania wymagania placówkę.

Raport z ewaluacji pomaga rodzicom jeszcze lepiej poznać Przedszkole, do którego chodzi ich dziecko – bądź podjąć decyzję, w jakiej placówce powinno kontynuować edukację. Jest pomocny nauczycielom i dyrekcji w planowaniu rozwoju placówki. Organom prowadzącym i władzom oświatowym służy do prowadzenia efektywnej polityki oświatowej.

RAPORT_z_ewaluacji.pdf