Siedziba Rekrutacja Opłaty Koncepcja pracy przedszkola Ramowy rozkład dnia Zajęcia Stałe uroczystości przedszkolne Programy Podstawa Programowa Wychowania Przedszkolnego RODO

KOSZT POBYTU DZIECKA W PRZEDSZKOLU

W ROKU SZKOLNYM 2023/2024

OPŁATA ZA WYŻYWIENIE

3 posiłki                                             10,00

1 posiłek    obiad                                5,00

śniadanie                          2,50

podwieczorek                   2,50

GODZINY POBYTU W PRZEDSZKOLU

enlightened   Opłata za nauczanie, wychowanie i opiekę w przedszkolu powyżej  5 godzin bezpłatnych dziennie wynosi 1,30 zł za każdą rozpoczętą godzinę pobytu dziecka w przedszkolu - nie dotyczy dzieci 6-letnich i starszych (odroczonych) realizujących obowiązek rocznego przygotowania przedszkolnego.

Opłaty za wyżywienie dziecka w przedszkolu należy regulować z góry do 15-go każdego miesiąca, natomiast za pobyt (ponad 5 godzin od zarejestrowanej godziny przyjścia dziecka do przedszkola) - z dołu, czyli za naliczone godziny, również do 15-go dnia miesiąca.

Opłat należy dokonywać przelewem na poniższe konta bankowe przedszkola:

Opłata za pobyt dziecka w przedszkolu:     82 1560 0013 2124 7244 4000 0010

Opłata za wyżywienie:                                   66 1560 0013 2557 1247 2444 0005

Przypominamy Rodzicom o terminowym regulowaniu należności za pobyt dziecka w przedszkolu.

Za datę zapłaty należności uznaje się datę wpływu środków na konto przedszkola.

Regulując zaległości przelewem należy zwrócić uwagi na fakt, że posiadamy dwa konta bankowe: jedno dotyczy wpłat za pobyt dziecka w przedszkolu (godziny pobytu), drugie wpłat za wyżywienia.

Z uwagi na zdarzające się błędy przypominamy:

Wpłat dokonujemy na odpowiednie konta bankowe przedszkola wskazane w porozumieniu.

Kwota wpłaty musi być zgodna z należnością (prosimy nie zaokrąglać wpłat do pełnych zł).

W tytule przelewu należy podać wyłącznie imię i nazwisko dziecka oraz nazwę grupy do której uczęszcza – nr kont określają czego dana wpłata dotyczy.

ZGŁASZANIE NIEOBECNOŚCI

Zgodnie z zawartym porozumieniem nieobecność dziecka w przedszkolu powinna być zgłoszona przez Rodzica/Prawnego opiekuna do godz. 11.00 w dniu poprzedszającym nieobecność w następujący sposób: drogą elektroniczną przez mobiPortal (www.mobiPortal.pl), mailowo: sekretariat@p4.dg.pl lub w wyjątkowych sytuacjach telefonicznie pod numerem telefonu: (32) 268-55-29.