• WSPANIAŁYCH WAKACJI

 • NOWA STRONA DO LOGOWANIA - DOTYCZY UDZIAŁU W REKRUTACJI UZUPEŁNIAJĄCEJ DO I KLASY SZKOŁY PODSTAWOWEJ

  Informujemy Rodziców dzieci 6-letnich, którzy chcą brać udział w rekrutacji uzupełniającej do klasy I szkoły podstawowej, że nowa strona do logowania dla rodziców znajduje się pod adresem:

  https://uzupelniajaca-sp-dabrowa-gornicza.nabory.pl/  

   

  Informacja o rekrutacji uzupełniającej znajduje się również na portalu miejskim pod adresem:

  https://www.dabrowa-gornicza.pl/aktualnosci/rekrutacja-uzupelniajaca-do-klas-pierwszych-szkol-podstawowych/

 • DĄBROWSKA AKCJA LATO

  DĄBROWSKA AKCJA LATO

  Jak co roku w okresie wakacyjnym ruszamy z Dąbrowską Akcją Lato! Na najmłodszych (i nie tylko!) mieszkańców naszego miasta czeka mnóstwo atrakcji.

  Dąbrowskie instytucje jak co roku, w ramach Akcji Lato, przygotowały szereg atrakcji dla każdego. Koncerty plenerowe, kino plenerowe, zajęcia artystyczne, warsztaty, mnóstwo aktywności fizycznej – to tylko niektóre atrakcje, które na nas czekają!

  PAŁAC KULTURY ZAGŁĘBIA

  To będzie muzyczne i kinowe lato! Pałac Kultury Zagłębia przygotował m.in. letnie koncerty plenerowe w Parku Zielona, Parku Hallera, Parku Podlesie i na Pogorii III, nie zabraknie seansów filmowych pod chmurką w przestrzeniach Fabryki Pełnej Życia i w kinie Kadr, a także licznych warsztatów w ramach Artystycznych Wakacji w PKZ. Więcej na stronie PKZ: www.palac.art.pl.

  MIEJSKA BIBLIOTEKA PUBLICZNA

  W tym roku wkraczając w progi Miejskiej Biblioteki Publicznej będzie można przenieść się do świata magii, czarów i czarodziejów. W ramach Magicznej Akcji Lato młodzi czytelnicy będą mieli okazję wybrać się do Szkoły Magii i Czarodziejstwa w Starych Tarnowicach, gdzie czekać na nich będą warsztaty inspirowane serią książek o Harrym Potterze, m.in. Ceremonia Przydziału, lekcja iluzji, mecz Quidditcha, warzenie eliksirów, kreatywne warsztaty różdżkarstwa. Po raz kolejny odbędą się także cieszące się dużą popularnością Ogniska Czwartkowe, które jak zawsze odbywać się będą na terenie zielonym za Biblioteką Główną. Wśród atrakcji: czytanie performatywne, czytelnia pod chmurką, strefa animacyjna, strefa chillout’u, warsztaty kreatywne (literackie, artystyczne), ognisko z pieczeniem kiełbasek. Dąbrowska biblioteka pojawi się również z „Czytelnią pod chmurką”, animacjami i warsztatami literacko-plastycznymi w Parku Podlesie. Miłośnicy plenerowych warsztatów handmade będą mogli wziąć udział w zajęciach w Parku Hallera pn. „Łąkowe wróżki”, inspirowanych książką pt. Królestwo elfów.

  Pełen harmonogram wakacyjnych zajęć z biblioteką: https://www.biblioteka-dg.pl/.

  MUZEUM MIEJSKIE SZTYGARKA

  Muzeum Miejskie Sztygarka również zadbało o mnóstwo atrakcji. Wycieczki, warsztaty, pokój zagadek i spotkania Klubu Gier Historycznych to tylko niektóre z atrakcji! Pełen harmonogram dostępny na stronie: https://muzeum-dabrowa.pl/

  FABRYKA PEŁNA ŻYCIA

  Fabryka Pełna Życia jak co roku przygotowała bogatą ofertę rozrywkową i kulturalną. Każdy znajdzie coś dla siebie! W każdą sobotę odbywać się będą darmowe i ogólnodostępne

  warsztaty dla dzieci, m.in. joga rodzinna, sensoplastyka, gimnastyka dla smyka. Dodatkowo przez całe wakacje odbywać się będą dj sety, joga na trawie, uwielbiane przez mieszkańców koncerty muzyki klasycznej, współorganizowane z Pałacem Kultury Zagłębia Letnie Kino Plenerowe i wiele, wiele więcej!

  AKTYWNE STRZEMIESZYCE – WŁĄCZ SIĘ W ŻYCIE DZIELNICY

  Atrakcji nie zabraknie również dla mieszkańców dzielnic. Stowarzyszenie Budzimy Strzemieszyce organizuje szereg wydarzeń w ramach mikrograntu „Aktywne Strzemieszyce – włącz się w życie dzielnicy”. W programie m.in. lipcowe piątki z animacjami, które będą odbywać się w filii nr 8 Miejskiej Biblioteki Publicznej, rodzinne rajdy rowerowe i inne wydarzenia.

  CENTRUM SPORTU I REKREACJI

  Centrum Sportu i Rekreacji jak co roku zadba o naszą dobrą formę. Powraca SUPer Akcja Lato, czyli darmowe nauka pływania na deskach typu sup dla dzieci i młodzieży (warto wypróbować tę formę aktywności!), wakacje z zapasami, wspinanie na ściance wspinaczkowej, maratony zumby, turnieje siatkówki plażowej i mnóstwo innych aktywności – nie tylko dla dzieci!

  NEMO – ŚWIAT ROZRYWKI

  Jak co roku dąbrowski aquaparkuNemo – Świat Rozrywki w lipcu i sierpniu oferuje darmowe wejścia na basen dla dzieci i młodzieży z Dąbrowy Górniczej. Z darmowych wejść można skorzystać przez dwie godzinny dziennie od poniedziałku do soboty. Dodatkowo Nemo oferuje darmową naukę pływania dla dzieci i młodzieży.

  Więcej informacji na: www.dg.pl

 • II DZIECIĘCY FESTIWAL BIEGOWY

  Stowarzyszenie Pogoria Biega jest organizacją pozarządową, stowarzyszeniem sportowo-rekreacyjnym działającym w Dąbrowie Górniczej już od 12 lat.

  Jesteśmy organizatorem na terenie Miasta m.in. imprez sportowych dla dzieci.

  Zapraszamy na II Dziecięcy Festiwal Biegowy - dąbrowskie święto biegowe dla Najmłodszych.
  Festiwal odbędzie się 3 lipca 2022 roku w Parku Zielona w Dąbrowie Górniczej. Dzieci w wieku od 0 do 12 lat wystartują na dystansach odpowiednich do wieku, a najmłodsi zawodnicy mogą pokonać trasę w asyście rodzica lub opiekuna, Na imprezę należy się zapisać.

  Zapisy dostępne są tutaj -->https://dostartu.pl/ii-dzieciecy-festiwal-biegowy-v7529

  Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń i data wniesienia opłaty startowej.

  Na każdego młodego zawodnika czeka pamiątkowy medal, wiele atrakcji i mnóstwo dobrej zabawy. Więcej informacji znajduje się w mediach społecznościowych -->https://www.facebook.com/events/1188535165315819

  Impreza odbędzie się niezależnie od warunków pogodowych.

 • AKCJA EDUKACYJNO-INFORMACYJNA ,,BEZPIECZNA WODA''

  AKCJA EDUKACYJNO-INFORMACYJNA ,,BEZPIECZNA WODA''

  Mając na względzie zapewnienie bezpiecznego wypoczynku w okresie zbliżających się letnich wakcji umieszczamy poniżej do zapoznania się broszurę oraz plakat dotyczący akcji edukacyjno-informacyjnej ,,Bezpieczna woda''.

  Akcja prowadzona jest we współpracy z Ministerstwem Edukacji i Nauki, Ministerstwem Spraw Wewnętrznych i Administracji, przy wsparciu Komendy Głównej Policji, Centrum Turystyki Wodnej PTTK,  Polskiej Organizacji Turystycznej oraz Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego.

  W ramach akcji Departament Turystyki Ministerstwa Sportu i Turystyki upowszechnia w tym roku broszury oraz plakaty „Bezpieczna woda”. Materiały informacyjne w wersji elektronicznej, dostępne dla wszystkich chętnych, są do pobrania poniżej, na stronie internetowej:

  https://www.gov.pl/web/sport/akcja-informacyjno-edukacyjna-bezpieczna-woda-2022


  Materiały do zapoznania:

  Bezpieczna_Woda_-_Broszura.pdf

  Bezpieczna_Woda_-_Plakat.pdf

 • DYŻUR WAKACYJNY 2022

  Drogi Rodzicu,

  Informujemy, że od dnia 10.06.2022 będą do odbioru w naszym przedszkolu dokumenty dotyczące opłat za dyżur wakacyjny. Opłat za dyżur wakacyjny należy dokonać w terminie od 20.06.2022 do 24.06.2022.

  Poniżej zamieszczamy druk Porozumienia na dyżur wakacyjny – dla dzieci urodzonych w roku 2015 oraz dla dzieci z roczników od 2016-2019. Porozumienia (wypełnione i podpisane przez rodziców / prawnych opiekunów) należy dostarczyć do przedszkola (budynek przy ul. Cieszkowskiego 20a) przed dokonaniem opłat za dyżur wakacyjny, najpóźniej do dnia 20.06.2022.

  Poniżej udostępniamy do pobrania upoważnienie do odbioru dziecka z przedszkola na okres trwania dyżuru wakacyjnego. Tylko osoby upoważnione przez rodziców / prawnych opiekunów będą mogły odebrać dziecko z przedszkola.

  Informacji na temat dyżuru wakacyjnego udzielamy również pod nr tel. (32) 268-55-29 w godz. od 8.00 do 15.00.

   

  DRUKI DO POBRANIA:

  POROZUMIENIE_rocznik_2015(1).pdf

  POROZUMIENIE_rocznik_2016-2019(2).pdf​​​​​​​

  UPOWAZNIENIE_do_odbioru_dziecka_-_dyzur_wakacyjny_2022(1).pdf

 • PIKNIK RODZINNY Z OKAZJI DNIA DZIECKA ,,GRAM W ZIELONE''

  PIKNIK RODZINNY Z OKAZJI DNIA DZIECKA ,,GRAM W ZIELONE''

             Drogi Rodzicu!

  Już niedługo w naszym przedszkolu (budynek A) odbędzie się Piknik Rodzinny z okazji Dnia Dziecka – jeżeli chcesz włączyć się w organizację pikniku możesz, np. przekazać dla dzieci nagrody, gadżety, itp., które wykorzystamy w konkursach podczas pikniku.

  Wszystkim zainteresowanym z góry dziękujemy za pomoc i wsparcie.

  PIKNIK odbędzie się dnia 09.06.2022 r. o godz. 14.30 w  ogrodzie przedszkolnym budynku A przy ul. Cieszkowskiego.

  Serdecznie zapraszamy na PIKNIK.

  Z uwagi na hasło pikniku ,,Gram w zielone’’ prosimy o ubiór lub elementy stroju w kolorze zielonym.

  Informujemy, że ogłoszenia dotyczące piniku (szczegółowe informacje) są umieszczone w budynkach przedszkola.

 • REKRUTACJA UZUPEŁNIAJĄCA

  Szanowni Rodzice, Drodzy Opiekunowie,

  3 czerwca 2022 r. o godzinie 8.00  rozpocznie się rekrutacja uzupełniająca do przedszkoli/oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych, która potrwa do 10 czerwca 2022 r. do godziny 15.00.

  W rekrutacji uzupełniającej biorą udział tylko te przedszkola, w których zostały jeszcze wolne miejsca. 

  Postępowanie uzupełniające do przedszkoli odbywa się na wolne miejsca oraz obejmuje wyłącznie dzieci w wieku od 3 do 6 lat zamieszkałe w Dąbrowie Górniczej.

  Dzieci o specjalnych potrzebach edukacyjnych nie uczestniczą w elektronicznej rekrutacji.

   

  ZASADY REKRUTACJI

  Rekrutacja uzupełniająca dzieci do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych
  w Dąbrowie Górniczej rozpocznie się 3 czerwca 2022 r. o godz. 8.00, a zakończy się 10 czerwca 2022 r. o godz. 15.00.

  Rodzice, zapisując dziecko zamieszkałe na terenie Dąbrowy Górniczej do przedszkola lub oddziału przedszkolnego w szkole podstawowej wypełniają w formie elektronicznej wniosek i po podpisaniu składają go tylko w jednej placówce, tzw. pierwszego wyboru(wskazana w karcie jako pierwsza) wraz ze wszystkimi wymaganymi dokumentami/oświadczeniami.

        Proszę pamiętać, że wypełniając wniosek, mają prawo Państwo wskazać maksymalnie 3 placówki w preferowanej przez siebie kolejności. Zachęcamy skorzystać z tej opcji.

  Rodzicom zainteresowanym zapisaniem dzieci do przedszkola prezentujemy terminy rekrutacji link

   

  Uwaga!!!Niezłożenie wniosku w terminie spowoduje, że dziecko nie będzie uczestniczyło w rekrutacji.

  DOKUMENTY I SPOSÓB ICH ZŁOŻENIA

  Wniosek rekrutacyjny wypełnia się za pośrednictwem strony internetowej https://przedszkola-dabrowa-gornicza.nabory.pl

  Rodzice/prawni opiekunowie drukują wniosek podpisują i przekazują do placówki pierwszego wyboru. Mogą to zrobić:

  - skanując i przesyłając wniosek za pomocą systemu naborowego

  - osobiście, składając podpisany wniosek, który został wydrukowany z systemu elektronicznego

  - skanując i przesyłając wniosek wraz z załącznikami drogą elektroniczną na adres mailowy placówki pierwszego wyboru.

       W chwili rozpoczęcia rekrutacji, oprócz podanego ww. linku, rodzic lub opiekun prawny będzie mógł skorzystać z pomocy pracownika przedszkola pierwszego wyboru, min. przy zalogowaniu się do systemu, wypełnieniu wniosku.

  Rodzice /opiekunowie prawni niemający dostępu do Internetu proszeni są o zgłoszenie się do przedszkola pierwszego wyboru.  

  Kryteria rekrutacji do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych

  W postępowaniu rekrutacyjnym do samorządowych  przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych na rok szkolny 2022/2023 obowiązują:

  • kryteria określone w art. 131 ust. 2 ustawy z dnia 14 grudnia 2016 r. Prawo oświatowe (Dz. U. z 2021 r., poz. 1082)  tzw. kryteria ustawowe,

  oraz

  • kryteria określone w Uchwale Nr XXV/547/2017 Rady Miejskiej w Dąbrowie Górniczej z dnia 29.03.2017 r. w sprawie określenia kryteriów obowiązujących na drugim etapie postępowania rekrutacyjnego i w postępowaniu uzupełniającym do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych prowadzonych przez gminę Dąbrowa Górnicza, przyznania kryteriom liczby punktów oraz określenia dokumentów niezbędnych do potwierdzenia spełniania kryteriów - link

  W przypadku liczby kandydatów większej niż liczba wolnych miejsc, w pierwszej kolejności brane są pod uwagę kryteria ustawowe (pierwszy etap), a następnie kryteria samorządowe (drugi etap).

  Każdemu kryterium przypisana jest określona liczba punktów.

  Obowiązujące kryteria przyjęć: 

  W postępowaniu rekrutacyjnym do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych prowadzonych przez gminę Dąbrowa Górnicza biorą udział: 

  ·       dzieci urodzone w latach 2016 – 2019 (3-6 latki),

        Przez miejsce zamieszkania dziecka należy rozumieć miejscowość, w której dziecko przebywa z zamiarem stałego pobytu, zgodnie z art. 25 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny (t.j. Dz.U. z 2020 r. poz. 1740 z późn. zm.). W szczególności miejscem zamieszkania dziecka pozostającego pod władzą rodzicielską jest miejsce zamieszkania rodziców albo tego z rodziców, któremu wyłącznie przysługuje władza rodzicielska lub któremu zostało powierzone wykonywanie władzy rodzicielskiej (art. 26 § 1 Kodeksu cywilnego).  

  Kryteria ustawowe– brane pod uwagę na pierwszym etapie postępowania rekrutacyjnego

  Zgodnie z art. 131 ust. 3ustawy Prawo oświatowe kryteria ustawowe mają jednakową wartość. 
   W przypadku większej liczby kandydatów niż liczba wolnych miejsc brane są pod uwagę łącznie następujące kryteria: 

  Kryteria ustawowe art. 131 ustawy Prawo oświatowe: 

  ·       wielodzietność rodziny kandydata, 

  ·       niepełnosprawność kandydata, 

  ·       niepełnosprawność jednego z rodziców kandydata, 

  ·       niepełnosprawność obojga rodziców kandydata, 

  ·       niepełnosprawność rodzeństwa kandydata, 

  ·       samotne wychowywanie kandydata w rodzinie, 

  ·       objęcie kandydata pieczą zastępczą.

   Uwaga!! Do wniosku należy dołączyć dokumenty/oświadczenia potwierdzające spełnianie wybranych kryteriów!!!

  Oświadczenia będą dla Państwa przygotowane w systemie elektronicznym, a zatem będzie można je wydrukować i wypełnić.

  Ważne ! Oświadczenia składa się pod rygorem odpowiedzialności karnej za składanie fałszywych zeznań.

  Kryteria samorządowe – brane pod uwagę na drugim etapie postępowania rekrutacyjnego

  • kryteria określone w Uchwale Nr XXV/547/2017 Rady Miejskiej w Dąbrowie Górniczej z dnia 29.03.2017 r.: link

  UWAGA!! Dzieci posiadające orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego ubiegające się o przyjęcie do oddziału integracyjnego lub specjalnego nie biorą udziału w rekrutacji elektronicznej.

  Rodzice dzieci o specjalnych potrzebach edukacyjnych winni zgłosić się wraz
  z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego, wydanym przez publiczną poradnię psychologiczno-pedagogiczną do Przedszkola nr 20 z Oddziałami Integracyjnymi, Przedszkola  nr 29 z Oddziałami Integracyjnymi lub do Przedszkola Specjalnego nr 2 w Specjalnym Ośrodku Szkolno – Wychowawczym dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej w Dąbrowie Górniczej.

 • DYŻUR WAKACYJNY 2021/2022

  Poniżej znajdą Państwo  do pobrania: wniosek  na dyżur wakacyjny oraz informację o przetwarzaniu danych osobowych. Prosimy o wcześniejsze zapoznanie się z zasadami dyżuru.  Obydwa dokumenty  należy złożyć w budynku A przy ul. Cieszkowskiego 20a w  godz. od 8:00 do 15:00 do gabinetu dyrektora lub referenta w terminie:

  • od 04.05.2022 do 13.05.2022 (wyłącznie dla rodziców dzieci z Przedszkola nr 4 – budynek A oraz B). Po tym terminie wnioski nie będą przyjmowane.
  • od 23.05.2022 do 31.05.2022 (dla rodziców dzieci z innych przedszkoli).

  wniosek_na_dyzur_wakacyjny_2022.PDF

  RODO_dyzur_wakacyjny_2022.PDF

  Liczy się kolejność zgłoszeń.

  Przypominamy, że 13.05.2022 jest ostatecznym terminem złożenia wniosku na dyżur wakacyjny (dotyczy dzieci z naszego przedszkola). Po tym terminie wnioski nie będą już przyjmowane.

 • DYŻUR WAKACYJNY 2021/2022

  Informujemy, że zapisy na dyżur wakacyjny będą organizowane zgodnie  z poniższymi zasadami zapisów dzieci na dyżur wakacyjny 2021/2022 do przedszkoli / oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych w Dąbrowie Górniczej.

  Nadmieniamy, że na dyżur wakacyjny będą przyjmowane wyłącznie dzieci rodziców pracujących.

  Wnioski na dyżur wakacyjny będą dostępne w przedszkolu oraz na stronie internetowej przed rozpoczęciem zapisów. Wnioski przyjmowane będą wyłacznie w budynku A przy ul. Cieszkowskiego 20a.

   

  Prosimy o zapoznanie się z poniższymi zasadami.

  dyzury_wakacyjne_przedszkola_2021_2022.pdf

   

  WNIOSEK NA DYŻUR WAKACYJNY

  TERMIN DYŻURU 01.07.2022-22.07.2022

  MIEJSCE DYŻURU-BUDYNEK A

   

  Wniosek należy złożyć wyłącznie w budynku A przy ul. Cieszkowskiego 20a w  godz. od 8:00 do 15:00 do gabinetu dyrektora lub referenta w terminie:

  • od 04.05.2022 do 13.05.2022 (wyłącznie dla rodziców dzieci z Przedszkola nr 4 – budynek A oraz B). Po tym terminie wnioski nie będą przyjmowane.
  • od 23.05.2022 do 31.05.2022 (dla rodziców dzieci z innych przedszkoli).

  Liczy się kolejność zgłoszeń.

  Wnioski do pobrania w przedszkolu od dnia 28.04.2022 lub na stronie internetowej przedszkola.

  Warunkiem przyjęcia dziecka na dyżur wakacyjny będzie wniesienie z góry opłaty za wyżywienie i pobyt dziecka w przedszkolu – zgodnie z podpisanym porozumieniem – porozumienia będą dostępne w przedszkolu oraz na  stronie internetowej od 06.06.2022.

  W przypadku zapisu dziecka do innego przedszkola obowiązuje Państwa termin od 23.05.2022 do 31.05.2022.

   

 • WESOŁYCH ŚWIĄT

 • Wsparcie dla nauczycieli, rodziców i uczniów

 • Spotkanie autorskie z Wiktorem Niedzickim

  Dąbrowski Uniwersytet Dziecięcy zaprasza najstarsze grupy przedszkolne (6latki) do udziału w nieodpłatnym spotkaniu autorskim z Panem Wiktorem Niedzickim, które jest okazją do promocji książki „Wielka Księga Eksperymentów”, która powstała w ramach naszej wspólnej współpracy.

  Ponadto spotkanie będzie połączone z pokazem naukowym „Laboratorium Wiktora, czyli sztuczki dla znudzonych”. Nadmienię, że każdy uczestnik spotkania otrzyma ww. książkę z autografem oraz będzie miał możliwość zadania pytań Panu Wiktorowi.

 • ZAPROSZENIE

  eduresized_niedzielne_poranki_zielony_kopciuszek.jpg_maxwidth_1920_maxheight_923.75.jpg

   Pałacu Kultury Zagłębia zaprasza na spektakl "Zielony Kopciuszek", z cyklu Niedzielne Poranki, który odbędzie się w najbliższą niedzielę (03.04.2022) o godzinie 10:30 w Domu Kultury Ząbkowice, w Dąbrowie Górniczej.

  Więcej informacji odnośnie wydarzenia, znajduje się w załączniku oraz na stronie internetowej: https://palac.art.pl/pl .
  Bilety w cenie 15 zł., dostępne na stronie pałacu: https://bilety.palac.art.pl/index.php/repertoire.html?id=7135 .

 • LIST MINISTRA ZDROWIA DO RODZICÓW I OPIEKUNÓW

 • DZIECI W WIRTUALNEJ SIECI

  DZIECI W WIRTUALNEJ SIECI

  W załączeniu przekazujemy dla zainteresowanych opracowaną przez Fundację Edukacji Zdrowotnej i Psychoterapii w Poznaniu, broszurę pt.:„Dzieci w wirtualnej sieci”.

  broszura-Dzieci_w_wirtualnej_sieci_wydanie_III_17.02.2022(1).pdf

 • POWITANIE WIOSNY

  POWITANIE WIOSNY

  Prosimy, aby w miarę możliwości  w poniedziałek, 21 marca, dzieci miały na sobie ubrania

  w wiosennych  kolorach  (zielony, żółty...).

 • PRZYPOMNIENIE - ZAPISY DO SZKOŁY PODSTAWOWEJ

  PRZYPOMNIENIE - ZAPISY DO SZKOŁY PODSTAWOWEJ

  Szanowni Rodzice, Drodzy Opiekunowie

  informujemy, że trwają zapisy dzieci do klasy I roku szkolnym 2022/2023

  Termin rekrutacji elektronicznej upływa

  18 marca 2022roku

  Zapisy prowadzone są w formie elektronicznej w systemieNABO

  Sekretariat  szkoły czynny w  godz. 730– 1530

  kontakt tel.  032 264 13 00

  Serdecznie zapraszamy  !!!

   

  Dyrektor Szkoły Podstawowej  nr 18

  w Dąbrowie Górniczej

 • Szkoła muzyczna zaprasza przyszłych uczniów

  Szkoła muzyczna zaprasza przyszłych uczniów

  https://www.youtube.com/watch?v=WRHlIroDrts

  plakat1.pdf • PUNKT POMOCY PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNEJ DLA POCHODZĄCYCH Z UKRAINY UCZNIÓW DĄBROWSKICH SZKÓŁ

strona: